Настройки отображения

Размер шрифта:
Цвета сайта
Изображения

Параметры

joomla
24 серпня – День незалежності України PDF Печать Email
Новини - Новини
21.08.2017 14:13

images copy copy copy copy copy copy copy copyШановні жителі району!

                 З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України прийміть найсердечніше вітання і побажання.

           Це не просто День народження держави. Це свято Української Державності,  свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

Подробнее...
 
23 серпня - День Державного Прапора України PDF Печать Email
Новини - Новини
21.08.2017 14:03

                                          336336 Шановні жителі району!

           Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню, виховувати повагу до нього у дітей та онуків.  Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах!

Подробнее...
 
Гостросюжетна кінострічка "Червоний" PDF Печать Email
Новини - Новини
21.08.2017 13:52

images copy copy copy copy copy copy24 серпня  2017 року, у День Незалежності України, на великі екрани вийде історична кінострічка "Червоний", знята за одноіменним романом Андрія Кокотюхи. В основі розповіді - повстання в одному зі сталінських таборів для політв'язнів, яке підняв полонений воїн УПА.  

Подробнее...
 
До уваги власників транспортних засобів PDF Печать Email
Новини - Новини
18.08.2017 10:38

big-zvedeniy copyЗ  метою   наближення послуг щодо  транспортних засобів   до  населення, скорочення  затрат і часу жителів ,  замість  традиційних  МРЕВ  МВС в Україні  з  28 жовтня 2015 року створені головний, регіональні та територіальні сервісні  центри по наданню послуг. Крім  того в  регіонах  працюють виїзні мобільні  сервісні  центри, які  за запитами  населення здійснюють  виїзди  до  населених пунктів

Подробнее...
 
ОГОЛОШЕННЯ для місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування щодо впровадження системи PDF Печать Email
Житлово-комунальне господарство - Енергозбереження та енергоефективність
16.08.2017 09:55

energy managenment copyДерженергоефективності опублікувало рекомендації місцевій владі щодо впровадження системи енергетичного менеджменту рекомендації місцевій владі щодо впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах

Держенергоефективності спільно з Проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розробило для місцевої влади узагальнене Положення про впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах: http://saee.gov.ua/sites/default/files/ENERGY_MANAGEMENT_14_08_2017.docx.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 7