Настройки отображения

Размер шрифта:
Цвета сайта
Изображения

Параметры

joomla
Тих днів нам ніколи не забути PDF Печать Email
Новини - Новини
12.05.2017 10:19

Над«Травневий день рахує мирні весни,

І ми йдемо до Вічного вогню,

Щоб в день святковий в спогадах воскресли

Ті, хто не зміг зустріти цю весну».

   З такими словами ведучими Косован Антоніною та Бондар Наталією було розпочато Мітинг, присвячений 72-й річниці Великої Перемоги у селі Надеждівка.

   Жителів с.Надеждівка зі святом привітала діловод сільської ради Куць Тетяна Сергіївна та представник ФГ «Оазис Півдня» Кузишина Оксана Вікторівна.

  Над09 Учасникам бойових дій та учасникам АТО було вручено подарунки та квіти від Хрестівської сільської ради.

   Піснею «9 травня» привітала учасників бойових дій Удод Марина, а віршем «Іловайський котел» вітання АТОвцям передала Косован Антоніна. Шелест Людмила, тримаючи свічку в руках біля меморіалу Слави, прочитала зі сльозами на очах вірш «Мати», та закликала всіх присутніх до хвилини мовчання. Спогадами повоєнного дитинства поділився з присутніми Далібожко Віктор Федорович та прочитав вірш «Тато» для всіх дітей війни.

Детальніше...
 
Україна та Казахстан підписали Договір про участь нашої країни у Міжнародній спеціалізованій виставці «ЕКСПО-2017» PDF Печать Email
Житлово-комунальне господарство - Енергозбереження та енергоефективність
23.02.2017 14:34

123 лютого 2017 року у Міністерстві закордонних справ Казахстану відбулося підписання Договору про участь України у Міжнародній спеціалізованій виставці «ЕКСПО-2017», яка проходитиме у м. Астана з 10 червня по 10 вересня цього року. Тема виставки – «Енергія майбутнього».

«Підписання договору – ключовий момент підготовки країни до участі у події міжнародного масштабу. Для нас надзвичайно важливо показати всім учасникам виставки – делегатам з понад 100 країн світу – Україну, її значний ресурсний потенціал, перспективи ведення «зеленого» бізнесу. Ми цінуємо можливість продемонструвати всім, що інвестувати в Україні варто і вигідно», – повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, передаючи договір на підписання казахській стороні.

Детальніше...
 
Участь ПриватБанку у програмі «теплих» кредитів залучає дешевші кошти на утеплення PDF Печать Email
Житлово-комунальне господарство - Енергозбереження та енергоефективність
20.02.2017 09:49

DSC 0142 підписання мемо1Сергій Савчук: Участь ПриватБанку у програмі «теплих» кредитів – додаткова можливість для громадян залучити дешевші кошти на утеплення

16 лютого 2017 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та Голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак підписали Договір про взаємодію в рамках Урядової програми «теплих» кредитів. Таким чином, цьогоріч українці зможуть залучати дешеві кошти по програмі на впровадження енергоефективних заходів у своїх будинках у 4-ох державних банках: ПриватБанку, Укргазбанку, Укрексімбанку та Ощадбанку. Держава та місцева влада, як і в попередні роки, відшкодує населенню частину цих коштів.

Подробнее...
 
Інвестиції населення в енергоефективні заходи активізують роботу PDF Печать Email
Житлово-комунальне господарство - Енергозбереження та енергоефективність
20.02.2017 09:31

DSC 0202 бізнесСергій Савчук: Інвестиції населення в енергоефективні заходи активізують роботу українських виробників енергоефективних матеріалів та обладнання

Урядова програма з енергоефективності, якою за два роки скористалося більше 215 тисяч родин, дозволила залучити близько 2,7 млрд грн. в економіку країни та стимулювала розвиток малого та середнього бізнесу в Україні. Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у ході спільної прес-конференції з Головою правління ПриватБанку Олександром Шлапаком, яка відбулася 16 лютого 2017 року у Будинку Уряду.
За його словами, два роки роботи Урядової програми з енергоефективності довели: енергоощадні заходи, які українці активно впроваджують у своїх домівках, сприяють не лише підвищенню комфортності житла й зменшенню комунальних рахунків, але й розвитку українського бізнесу та внутрішнього ринку товарів і послуг.

Подробнее...
 
БЕЗКОШТОВНА ПРАВОВА ДОПОМОГА PDF Печать Email
Актуально - Актуально
15.02.2017 12:59

bpdВул. Велика Куликівська, 138

м. Каховка, Херсонська обл., 74800, Україна

Тел.(055360)20624

 

смт Чаплинка

Тел.(05538)2-11-78

 Каховський місцевий центр з  надання безоплатної   вторинної правової допомоги

Відділ «Чаплинське бюро  правової допомоги

                                                                                                      

ЧАПЛИНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

БЕЗКОШТОВНА  ПРАВОВА ДОПОМОГА

З  понеділка  по п’ятницю з 8-00 до 17-00

(за адресою: смт Чаплинка , вул. Грушевського , 38, приміщення ПФУ, ІІ поверх.

Запис на прийом за телефоном(05538)2-11-78

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 6