7 грудня в обласній державній адміністрації відбулася нарада головних лікарів закладів охорони здоров’я області за участі голови Херсонської обласної державної адміністрації та директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктора Короленка.

Андрій Гордєєв наголосив на  необхідності укріплювати матеріально-технічну базу закладів, які надають стаціонарну допомогу, забезпечувати їх комп’ютерною технікою, а також постійно поповнювати запас медикаментів на період дії правового режиму воєнного стану.

«Сьогоднішнє зібрання є надзвичайно важливим. Адже нашій області приділена значна увага зі сторони Головного командування. Ми розміщуватимемо велику кількість військових, госпіталь. Сподіваюся, що  будемо працювати тільки в рамках навчань. Але робота має бути чіткою та організованою, особливо, у медичній сфері», – наголосив Андрій Гордєєв.

Під час засідання директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Короленко повідомив про роботу закладів охорони здоров’я  в умовах воєнного стану.

 

Також головні лікарі деяких закладів охорони здоров’я області прозвітували про взаємодію з мобільними підрозділами Головного військово-медичного управління, які наразі оцінюють можливості медичних закладів для надання спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги військовослужбовцям.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment