30 квітня -1 травня у с. Республіканець на Кам’янській Січі відбудеться відкриття туристичного сезону на Херсонщині.

У програмі: змагання з кросфіту, шоу авіації, спортивні змагання «Козацький гарт», виступ кінного театру з Хортиці, презентація туристичних маршрутів Херсонщини, фестиваль «Кварта», концертні  програми, фестиваль вуличної їжі, козацькі розваги та ще багато ідей, які хочуть реалізувати організатори.

Цього року на захід очікують близько 10 тисяч людей, які першого дня –                 30 квітня зможуть відвідати урочисте відкриття заходу біля пам’ятника козакам та хреста Костя Гордієнко з підняттям прапору та офіційними промовами. Після чого на усіх чекають показові виступи військових ЗСУ, десантників та шоу авіації.

У перший день пройде Всеукраїнський чемпіонат сухопутних військУкраїни з функціонального багатоборства (crossfit) за участі більше ніж 20 команд і понад 300 чоловік та обласні фізкультурно-патріотичні змагання «Козацький гарт».

Ввечері першого дня відбудеться концерт за участі відомого гурту, назву якого зберігають поки що у таємниці.

Паралельно учасники святкування зможуть відвідати містечко з «вуличною їжею» та розміститись у наметовому містечку, щоб взяти участь одразу у двох днях відкриття туристичного сезону.

Другого дня, зранку, тим, хтозалишився у наметовому містечку запропонують зайнятись рибальством та почастуватись народними стравами. У доповнення протягом дня пройдуть козацькі забави та відбудеться виступ кінного театру, який вже встиг минулого року здивувати гостей Кам’янської Січі. У ході святкування буде можливість відвідати пивний фестиваль «Кварта».

Також чудова можливість, як презентація свого туристичного потенціалу буде надана всім районам області, які представлять унікальні туристичні маршрути для мешканців Херсонщини та гостей.

Організатори наголошують, що чекають на туристів не тільки з області, а й всієї України. Обіцяють багато цікавих атракцій та організацію заходу на високому рівні.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment