28 листопада – День пам’яті жертв голодомору

Голодомор – страшна трагедія в історії нашої держави. Він забрав мільйони людей. Невідома навіть точна цифра. За своїм вражаючим масштабом Голодомор перевищив навіть втрати нашого народу від Другої світової війни.

Апогеєм злочинних дій тодішньої влади у мирний час стало прийняття рішень щодо повного вилучення хліба та інших продуктів харчування у сільській місцевості на території України, що штучно створило умови для винищення голодом мільйонів українців в 1932-1933 роках….”

Сьогодні голодомор – не історичне минуле а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців і сучасне покоління

Ми повинні зберегти пам’ять про жертви голодомору, повинні винести належні уроки з трагічних подій історії , щоб не допустити їх у майбутньому.

Перед пам’яттю жертв голодомору мусимо стати чистішими і чеснішими, завжди пам’ятати про  свою відповідальність перед  нащадками.

Нехай стануть добрішими і милосерднішими наші душі, нехай люди пожилі і молоді схилять голови біля пам’ятних місць жертвам Голодомору, нехай такі жахливі хвилини залишаться тільки в історії далекого страшного минулого, а ми повинні зробити все, для того, щоби страхіття на нашій землі не повторилося ніколи.

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment