16 серпня 2018 року в Чаплинській районній державній адміністрації відбулося засідання координаційної ради органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Серед розглянутих питань: стан виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» органами та посадовими особами місцевого самоврядування в Чаплинському районі; обговорення проекту постанови Центральної виборчої комісії «Про внесення змін до деяких постанов Центральної виборчої комісії (щодо забезпечення виборчих прав осіб з інвалідністю)»; про комплексний захист інформації, яка обробляється у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату Чаплинської районної державної адміністрації;  про заходи в районі до Дня підприємця; про додаткове фінансування КЗ «Чаплинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» сільськими, селищними радами; про актуальні питання оподаткування та наповнення місцевих бюджетів; про відзначення в районі Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

Жваво обговорювалося питання підготовки до проведення зборових заходів 124-ї бригади територіальної оборони. Головним спеціалістом відділу юридичної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату районної державної адміністрації Володимиром Буснюком, озвучено всі вимоги до підготовки зборів. Представник районного військового комісаріату Валерій Лівінський висловив своє бачення питання. Олександр Бурейко, голова районної державної адміністрації наголосив на відповідальному підході сільських, селищних голів та керівників задіяних структур, до такого важливого на сьогоднішній день питання, як територіальна оборона.

По кожному із розглянутих питань прийняті відповідні рішення та пропозиції по їх виконанню.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment