23 червня- День державної служби України!

Шановні державні службовці, ветерани державної служби!!!

Дозвольте привітати з нагоди Професійного свята – Дня державної служби України! Щиро дякую  державним службовцям, які  ефективно несуть службу, які є справжніми патріотами нашої країни, тим, хто реально дбає про  підвищення стандартів рівня життя громадян, а також ветеранам державної служби, які довгі роки сумлінно трудилися в ім’я народу і держави.

Сьогодні ми з вами забезпечуємо проведення політики держави, у сфері державної служби. Наш громадський авторитет базується на визнанні нашої фаховості і прозорості, а також того, що ми як державні службовці виконуємо найзначнішу соціально-гуманітарну місію – забезпечуємо виконання державою усіх зобов’язань перед своїми громадянами.

Бажаю Вам у цей сповнений надій і сподівань час залишатися відданими своїй справі. Зичу Вам міцного здоров’я, миру , твердої віри у власні сили й можливості.

Щастя Вам, благополуччя в родинах, душевної рівноваги і комфорту, здійснення усіх мрій, найкращих перспектив на кожен подальший день та впевненості в завтрашньому дні нашої держави!

З повагою

Голова районної

державної адміністрації Володимир ГАЛИЦЬКИЙ

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment