21 листопада – День Гідності та Свободи

Шановні жителі району!

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи

В цей день ми вшановуємо патріотизм і мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року, листопаді 2013 року, лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її европейского вибору.

Події що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013-2014 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України . Це надзвичайно важкий період та іспит для країни, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи. Подвиг героїв Небесної сотні, є неоціненним для України.

Сьогодні кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів. Адже пам’ять про героїв житиме вічно! А нашим громадянським обов’язком є розбудова нової, процвітаючої та незалежної Української держави. Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю учасників національно – визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Бажаю мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту . Слава Україні!

З повагою

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                                        Володимир ГАЛИЦЬКИЙ

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment