21 червня- День медичного працівника !

Шановні працівники охорони здоров’я!

У Вас надзвичайно відповідальне суспільне завдання – стояти на сторожі здоров’я наших громадян, захищати людей від недуг та болю, пропагувати здоровий спосіб життя.

Щоденно Ви покликані виконувати нелегку і почесну місію: дбати про найдорожче – життя і здоров’я людей, демонструючи приклади самовідданості, витримки, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах. Ваші золоті руки і добре серце полегшують біль і страждання тих, хто потребує медичної допомоги.

Наразі, в Україні проводиться низка медичних реформ. Кардинальні зміни чекають систему охорони здоров’я в нашій області і районі. Переконаний, що, втілюючи крок за кроком необхідні зміни, ми досягнемо того рівня, коли наша медицина нічим не буде поступатися європейським стандартам надання допомоги, а медичне обслуговування в країні буде не тільки якісним і високотехнологічним, але і доступним для усіх верств населення.

Висловлюю Вам безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я, за самовіддану працю та тяжку роботу. Міцного здоров’я Вам, миру, матеріальних статків, взаємопорозуміння в трудових колективах, поваги і вдячності пацієнтів.

Нехай клятва Гіппократа ніколи не буде Вашим обтяжливим обов’язком, а буде лише приємною місією!

З повагою

Голова районної

державної адміністрації Володимир ГАЛИЦЬКИЙ

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment