18 жовтня – Європейський день боротьби із торгівлею людьми

Європейський день боротьби з торгівлею людьми був започаткований, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми.

З метою профілактики фактів торгівлі людьми спеціалістом управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, начальником служби у справах дітей районної державної адміністрації та представником Чаплинського відділу Геніческого відділу поліції ГУНП України в Херсонській області на базі ОЗ «Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів» 18 жовтня 2018 року було організовано цикл лекцій «Як захистити себе від торгівлі людьми», «Попередження торгівлі людьми». «Що ми знаємо про торгівлю людьми?». Старшокласників було ознайомлено з поняттям «торгівля людьми», його видами та формами, проведено анкетування щодо обізнаності з питань торгівлі людьми та шляхів її попередження, проведено детальний аналіз причин виникнення торгівлі людьми та надано пам’ятку щодо виїзду за кордон.

Проведення даних заходів допоможе молоді в майбутньому уникати ситуацій потрапляння у терна торгівців людьми, бути обачними щодо виїзду за кордом, з метою навчання чи працевлаштування.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment