18 жовтня – Європейський день боротьби із торгівлею людьми

Європейський день боротьби з торгівлею людьми був започаткований, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми.

З метою профілактики фактів торгівлі людьми спеціалістом управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, начальником служби у справах дітей районної державної адміністрації та представником Чаплинського відділу Геніческого відділу поліції ГУНП України в Херсонській області на базі ОЗ «Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів» 18 жовтня 2018 року було організовано цикл лекцій «Як захистити себе від торгівлі людьми», «Попередження торгівлі людьми». «Що ми знаємо про торгівлю людьми?». Старшокласників було ознайомлено з поняттям «торгівля людьми», його видами та формами, проведено анкетування щодо обізнаності з питань торгівлі людьми та шляхів її попередження, проведено детальний аналіз причин виникнення торгівлі людьми та надано пам’ятку щодо виїзду за кордон.

Проведення даних заходів допоможе молоді в майбутньому уникати ситуацій потрапляння у терна торгівців людьми, бути обачними щодо виїзду за кордом, з метою навчання чи працевлаштування.

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment