18 травня в Україні святкують День резервіста.

18 травня уперше в Україні святкують офіційно День резервіста. Відповідний указ підписав цього року Президент України, спираючись на важливу роль резервістів у захисті України, її незалежності та територіальної цілісності.
Хто такі резервісти? Фактично, всі знають, що у разі необхідності, за рахунок резервістів формується військовий особовий склад шляхом проведення мобілізації.
Ураховуючи важливу роль резервістів у справі захисту Вітчизни, її незалежності та територіальної цілісності, їх готовність у будь-який час стати до лав Збройних Сил України, з метою подальшого розвитку сучасних військових традицій, зміцнення патріотичного духу у суспільстві саме і був започаткований День резервіста України.
У Чаплинці до цього дня були проведені польові збори резервістів батальйону територіальної оборони Чаплинського району та виконані навчальні вправи з бойової стрільби та бойової підготовки. На зборах був присутній командир Херсонської бригади територіальної оборони Дмитро Іщенко. Для проходження навчання прибуло близько шістдесяти резервістів району. Перед навчальними вправами бойових стрільб резервісти прослухали курс правил поводження зі зброєю та боєприпасами, вивчили тактико-технічні характеристики штатної стрілецької зброї. Наприкінці навчальних зборів відбулося заняття: військовослужбовці відпрацювали техніку збирання-розбирання автомата, методику стрільби та ведення вогню.
Кращих резервістів району начальник районної територіальної оборони, голова районної державної адміністрації Олександр Бурейко нагородив грамотами та подяками голови обласної державної адміністрації за сумлінне виконання службових обов’язків під час проходження навчальних зборів підрозділу територіальної оборони, патріотизм, активну громадянську позицію та з нагоди Дня резервіста України.
Навчальні збори резервістів батальйону територіальної оборони Чаплинського району підтвердили високу мотивацію до військової служби та готовність захищати територіальну цілісність української землі.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment