16 днів проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

На виконання Плану заходів з проведення Національної кампанії «Стоп насильству!» на період до 2015 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01 грудня 2010 року № 2154-р, та відповідно до рекомендацій щодо проведення щорічної акції «16 днів проти насильства», затвердженого наказом Мінсоцполітики від 17 вересня   2012 року № 581, у Чаплинському районі здійснювалися заходи із попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми.

Підрозділами районної державної адміністрації були проведені заходи відповідного спрямування.

Спеціалістом управління соціального захисту населення районної державної адміністрації у Преображенській  та Хрестівській загальноосвітніх школах та у районному центрі зайнятості були проведені лекційно-тренінгові заняття «16 днів проти насильства»,  «Сімейне насильство, причини, наслідки та шляхи подолання», «Причини та наслідки сімейного насильства».

Спеціалістами служби у справах дітей районної державної адміністрації та управління соціального захисту населення районної державної адміністрації на базі ОЗ НВК «Чаплинська школа – гімназія» проведено лекцію та відео лекторій «Ми проти насильства», «Як захистити себе від насильства».

Під час проведення заходів було розглянуто основні види насильства, їх ознаки, до кого можна звернутися особам, які постраждали від домашнього насильства. Обговорено питання щодо попередження насильства в суспільстві, зокрема у сім’ї, проведено анкетування.

Під час проведення профілактичних заходів  установам району, в яких було надано сіті-лайти,  щодо телефону «гарячої лінії» жертвам насильства в сім’ї.

Районні установи району прийняли участь у роботі круглого столу організованого комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» щодо протидії сімейному насильству.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment