14 жовтня – День захисника України! День захисника́ Украї́ни , свято що відзначається в Україні  14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці  та  День Українського козацтва.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. Мужність і професіоналізм, виявлені українськими воїнами в ході миротворчих операцій, бойових дій на сході країни, захисту кордонів рідної держави вже здобули молодому українському війську повагу і вдячність у світі.

Шановні захисники України! Ви довели, що є достойними нащадками українського народу. Щиро зичимо Вам миру, міцного здоров’я та незламного духу.

Враховуючи історичне значення і заслуги Українського козацтва у ствердженні української державності та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення вітаємо представників козацтва із святом. Бажаємо мирного неба, міцного здоров,я та благополуччя.

Також сердечно вітаємо Всіх жителів району із святом Покрови Пресвятої Богородиці  – релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним.

У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами. Бажаємо усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде притаманною рисою українців.

З повагою

Голова районної

державної адміністрації

Олександр Бурейко

Голова районної ради

Володимир Бериславський

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment