14 жовтня – День захисника України! День захисника́ Украї́ни , свято що відзначається в Україні  14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці  та  День Українського козацтва.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. Мужність і професіоналізм, виявлені українськими воїнами в ході миротворчих операцій, бойових дій на сході країни, захисту кордонів рідної держави вже здобули молодому українському війську повагу і вдячність у світі.

Шановні захисники України! Ви довели, що є достойними нащадками українського народу. Щиро зичимо Вам миру, міцного здоров’я та незламного духу.

Враховуючи історичне значення і заслуги Українського козацтва у ствердженні української державності та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення вітаємо представників козацтва із святом. Бажаємо мирного неба, міцного здоров,я та благополуччя.

Також сердечно вітаємо Всіх жителів району із святом Покрови Пресвятої Богородиці  – релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним.

У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами. Бажаємо усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде притаманною рисою українців.

З повагою

Голова районної

державної адміністрації

Олександр Бурейко

Голова районної ради

Володимир Бериславський

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment