07 грудня – День місцевого самоврядування

Шановні керівники та депутати місцевих рад,

працівники органів місцевого самоврядування, активісти самоврядних органів!

 

             Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

             День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і всіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми кожного населеного пункту і району та дбають про їх розквіт і зростання.

           Саме вам територіальні громади довірили представляти їхню волю, захищати інтереси, відстоювати право жити в демократичній, правовій державі. Органи самоврядування разом з органами виконавчої влади у тісній співпраці повинні сконцентрувати свої зусилля на розв’язанні соціальних та економічних проблем, вирішення яких дасть змогу значно поліпшити добробут людей. А це можливо за однієї умови – дотримання принципів реального народовладдя, при спільній ефективній роботі влади і громади. У взаємодії – сила депутатського корпусу!

            Від усього серця бажаємо всім, хто працює на благо територіальної громади і відстоює її потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє району та України.

           Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя.

Голова районної                                                        Голова районної

державної адміністрації                                             ради

                      О.А. Бурейко                                               В.М.Бериславський

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment