06 грудня – День Збройних Сил України

Дорогі захисники Вітчизни! Шановні військовослужбовці!

 

            Від щирого серця вітаємо вас з Днем Збройних Сил України!

            Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.

            Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. Мужність і професіоналізм, виявлені українськими солдатами в ході миротворчих операцій, вже здобули молодому українському війську повагу і вдячність у світі.

            Звертаємось також до всіх молодих захисників Батьківщини, які опановують нелегку майстерність військової справи: від вас залежить суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу. Беріть же приклад зі своїх славетних попередників, які зуміли зберегти Україну для нас і доручили вам продовжувати цю відповідальну справу.

             Ми  віримо в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України, а ви й надалі з честю виконуватимуть свій обов’язок перед Вітчизною.

           Бажаємо всім  миру та спокою на нашій землі,  подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку Вашим оселям.

Голова районної                                                       Голова районної

державної адміністрації                                            ради

               О.А. Бурейко                                                                 В.М. Бериславський

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment