06 грудня – День Збройних Сил України

Дорогі захисники Вітчизни! Шановні військовослужбовці!

 

            Від щирого серця вітаємо вас з Днем Збройних Сил України!

            Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.

            Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. Мужність і професіоналізм, виявлені українськими солдатами в ході миротворчих операцій, вже здобули молодому українському війську повагу і вдячність у світі.

            Звертаємось також до всіх молодих захисників Батьківщини, які опановують нелегку майстерність військової справи: від вас залежить суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу. Беріть же приклад зі своїх славетних попередників, які зуміли зберегти Україну для нас і доручили вам продовжувати цю відповідальну справу.

             Ми  віримо в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України, а ви й надалі з честю виконуватимуть свій обов’язок перед Вітчизною.

           Бажаємо всім  миру та спокою на нашій землі,  подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку Вашим оселям.

Голова районної                                                       Голова районної

державної адміністрації                                            ради

               О.А. Бурейко                                                                 В.М. Бериславський

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment