01 вересня – День знань

Дорогі школярі, студенти, вчителі, викладачі, батьки та працівники навчальних закладів!

Вітаю Вас із чудовим і хвилюючим святом — Днем Знань! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, який дає можливість дорослим повернутися у свої шкільні роки, а учням і студентам до своєї другої домівки — у школи та вищі навчальні заклади.

Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім або черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.

Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Найщиріші слова подяки їм за те, що щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

Зі святом, дорогі друзі!

З повагою

Голова районної

державної адміністрації Володимир ГАЛИЦЬКИЙ

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment