01 травня – День праці !

 

Шановні мешканці Чаплинського району!

Щиро вітаю Вас із Днем праці – святом миру та весни! Незвичний формат цьогорічного свята, як і попередніх свят не повинен нас засмучувати, а навпаки – додавати віру і надію на краще майбутнє з новими планами. 1 травня- свято для всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день, дбає про процвітання і благополуччя нашого краю. Чесна добросовісна праця – основа успішного розвитку будь-якого суспільства.

Бажаю Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, радості.

Нехай Ваша праця приносить моральне задоволення та матеріальні блага.

В черговий раз прошу Вас дотримуватися вимог карантину та в жодному разі не проводити та не брати участь у проведенні масових заходів під час святкування “травневих свят”, а також не використовувати заборонену законодавством символіку. (Постанова КМУ №211 від 11 березня 2020 року “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” зі змінами від 22 квітня 2020 року).

З повагою

 

Голова Чаплинської районної

державної адміністрації                                                                                                              Володимир ГАЛИЦЬКИЙ

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment